Apartmán Turin

  • 120 m²
  • 4 ložnice
  • 2 koupelny

Situovaný ve čtvrti 8. Obvod - Champs Élysées města Paříž, apartmán Apartmán Guillermic je 20 km od letiště Paříž-Orly. Tento pokoj se skládá z 2 ložnic, 2 koupelen a kompletní kuchyně.

Louvre je vzdáleno asi 2 km, a Musée d'Orsay je vzdáleno 2,1 km od ubytování. Toto ubytování se nachází méně než 3 km od centra města, a Theatre Le Petit Hebertot leží v docházkové vzdálenosti. Hosté si mohou vychutnat občerstvení a jídla thajské kuchyně v a L'Up Thai, ležící 50 metrů od apartmánu. Stanice metra Rome je 250 metrů od apartmánu, a vlakové nádraží Haussmann - Saint-Lazare je 10 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Apartmán Turin Paříž
Guestready - Apt. Vintage Au Centre De Paris
Cena pouze pro mobilní zařízení

Guestready - Apt. Vintage Au Centre De Paris

7.0
Dobrý 24 recenzí
155 m od ubytování
USD 191 USD 172
za noc
Opera - Montmartre 2
Cena pouze pro mobilní zařízení

Opera - Montmartre 2

237 m od ubytování
Modern Apartment - 2P Madeleine - Grand Boulevard
Cena pouze pro mobilní zařízení

Modern Apartment - 2P Madeleine - Grand Boulevard

9.2
Výjimečný 6 recenzí
493 m od ubytování
USD 255 USD 230
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    20 km

    Vlaková nádraží

    Gare Saint-Lazare
    600 m

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: od 11:00 do 12:00
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jak daleko je centrum města od Apartmán Turin hotel?
      Do centra města Paříž od Apartmán Turin hotel dojdete pěšky za 25 minut.
    • Je Apartmán Turin hotel blízko letiště?
      Apartmán Turin hotel se nachází 20 km od Paříž-Orly a 27 minut jízdy autem.
    • Je v pokojích Apartmán Turin hotel k dispozici pracovní prostor?
      Některé pokoje v Apartmán Turin hotel mají psací stůl.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiště Paříž-Orly
    20 km

    Vlaková nádraží

    Gare Saint-Lazare
    600 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Apartmán Turin Paříž

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít